Star Jedi Logo DoubleLine2

Ocjena fontaStar Jedi Logo DoubleLine2: 3.88 8 5

Fontovi iz filmova

Latinični fontovi


Na ovoj stranici možete preuzetiStar Jedi Logo DoubleLine2 verziju fonta2.55, koja pripada obiteljiStar Jedi Logo DoubleLine2 (Regular ocrtavanje). Proizvođač fonta jeStar-Jedi-Logo-DoubleLine2. PreuzmiteStar Jedi Logo DoubleLine2 besplatno nahr.GetFonts.net. Ovaj font pripada sljedećim kategorijama:fontovi iz filmova,latinični fontovi. Veličina fonta - samo29 Kb

FontStar Jedi Logo DoubleLine2
pregleda::601 komentari
Podržite projekt!
Recite svojim prijateljima o nama:

Autorska prava 1998 by Boba Fonts - Davide Canavero - [email protected]
Obitelj Star Jedi Logo DoubleLine2
Ocrtavanje Regular
Uvlačenje Softy:StarJediLogoDoubleLine2
Puno ime Star Jedi Logo DoubleLine2
Verzija 2.55
Naziv PostScripta StarJediLogoDoubleLine2
Proizvođač Star-Jedi-Logo-DoubleLine2
Veličina 29 Kb
Zaštitni znak Softy-BobaFonts

Pretpregled za:Star Jedi Logo DoubleLine2


Pretpregled fontaStar Jedi Logo DoubleLine2
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Boja teksta:
Pozadina:
Zamijeni boje

    FontStar Jedi Logo DoubleLine2za stranicu

    Možete spojiti fontStar Jedi Logo DoubleLine2 sa svojom stranicom bez preuzimanja s našeg servera. Sve što trebate napraviti - je slijediti upute navedene dolje:

    1. Odaberite opciju koja najbolje odgovara slučaju instalacije i dodajte ovaj kod na vašu stranicu (zalijepite ga odmah iza početne oznake <head>):


        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=star-jedi-logo-doubleline2" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=star-jedi-logo-doubleline2);
      

    2. Aktivirajte font u svom CSS-u:

        font-family: 'Star Jedi Logo DoubleLine2', arial;
      

    Uzorak izvornog koda:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=star-jedi-logo-doubleline2" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Star Jedi Logo DoubleLine2', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withStar Jedi Logo DoubleLine2!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withStar Jedi Logo DoubleLine2!

    Možete primijeniti različite stilove i CSS-ove, koristeći našu knjižnicu efekata, za privlačan i individualiziran izgled vaše stranice.


    Komentari



    Prošli font:

    « Star Jedi Hollow

    FontStar Jedi Hollow

    Sljedeći font:

    Star Jedi Logo MonoLine »

    FontStar Jedi Logo MonoLine