Marfield DecorC

Ocjena fontaMarfield DecorC: 3.71 7 5

Ćirilični fontovi

Latinični fontovi

Ruski fontovi

Stari fontovi


Na ovoj stranici možete preuzetiMarfield DecorC verziju fontaVersion 1.000 2010 initial release, koja pripada obiteljiMarfield DecorC (Regular ocrtavanje). Proizvođač fonta jeMarfield-DecorC. PreuzmiteMarfield DecorC besplatno nahr.GetFonts.net. Ovaj font pripada sljedećim kategorijama:ćirilični fontovi,latinični fontovi,ruski fontovi. Veličina fonta - samo73 Kb

FontMarfield DecorC
pregleda::571 komentari
Podržite projekt!
Recite svojim prijateljima o nama:

Autorska prava Copyright (c) Dave Nalle (latin) A.Gophmann (cyr.code page), 2010. All rights reserved.
Obitelj Marfield DecorC
Ocrtavanje Regular
Uvlačenje DaveNalle(latin)A.Gophmann(cyr.codepage): Marfield DecorC: 2010
Puno ime Marfield DecorC
Verzija Version 1.000 2010 initial release
Naziv PostScripta MarfieldDecorC
Proizvođač Marfield-DecorC
Veličina 73 Kb
Zaštitni znak Marfield DecorC is a trademark of Dave Nalle (latin) A.Gophmann (cyr.code page).

Pretpregled za:Marfield DecorC


Pretpregled fontaMarfield DecorC
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Boja teksta:
Pozadina:
Zamijeni boje

    FontMarfield DecorCza stranicu

    Možete spojiti fontMarfield DecorC sa svojom stranicom bez preuzimanja s našeg servera. Sve što trebate napraviti - je slijediti upute navedene dolje:

    1. Odaberite opciju koja najbolje odgovara slučaju instalacije i dodajte ovaj kod na vašu stranicu (zalijepite ga odmah iza početne oznake <head>):


        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=marfield-decorc" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=marfield-decorc);
      

    2. Aktivirajte font u svom CSS-u:

        font-family: 'Marfield DecorC', arial;
      

    Uzorak izvornog koda:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=marfield-decorc" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Marfield DecorC', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withMarfield DecorC!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withMarfield DecorC!

    Možete primijeniti različite stilove i CSS-ove, koristeći našu knjižnicu efekata, za privlačan i individualiziran izgled vaše stranice.


    Komentari



    Prošli font:

    « Manege Deco

    FontManege Deco

    Sljedeći font:

    Medieval English Normal »

    FontMedieval English Normal