HVD Rowdy

Ocjena fontaHVD Rowdy: 3.93 15 5

Alternativni fontovi

Latinični fontovi


Na ovoj stranici možete preuzetiHVD Rowdy verziju fontaVersion 1.000 2007 initial release, koja pripada obiteljiHVD Rowdy (Regular ocrtavanje). Proizvođač fonta jeHVD-Rowdy. Dizajner -Hannes von Dÿšhren (za kontakt upotrijebite sljedeću adresu:http://www.hvdfonts.de). PreuzmiteHVD Rowdy besplatno nahr.GetFonts.net. Ovaj font pripada sljedećim kategorijama:alternativni fontovi,latinični fontovi. Veličina fonta - samo395 Kb

FontHVD Rowdy
pregleda::635 komentari
Podržite projekt!
Recite svojim prijateljima o nama:

Autorska prava Copyright (c) Hannes von Dÿšhren, 2007. All rights reserved.
Obitelj HVD Rowdy
Ocrtavanje Regular
Uvlačenje HannesvonDhren: HVD Rowdy: 2007
Puno ime HVD Rowdy
Verzija Version 1.000 2007 initial release
Naziv PostScripta HVDRowdy
Proizvođač HVD-Rowdy
Veličina 395 Kb
Zaštitni znak HVD Rowdy is a trademark of Hannes von Dÿšhren.
Dizajner Hannes von Dÿšhren
Web adresa dizajnera http://www.hvdfonts.de

Pretpregled za:HVD Rowdy


Pretpregled fontaHVD Rowdy
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Boja teksta:
Pozadina:
Zamijeni boje

    FontHVD Rowdyza stranicu

    Možete spojiti fontHVD Rowdy sa svojom stranicom bez preuzimanja s našeg servera. Sve što trebate napraviti - je slijediti upute navedene dolje:

    1. Odaberite opciju koja najbolje odgovara slučaju instalacije i dodajte ovaj kod na vašu stranicu (zalijepite ga odmah iza početne oznake <head>):


        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=hvd-rowdy" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=hvd-rowdy);
      

    2. Aktivirajte font u svom CSS-u:

        font-family: 'HVD Rowdy', arial;
      

    Uzorak izvornog koda:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=hvd-rowdy" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'HVD Rowdy', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withHVD Rowdy!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withHVD Rowdy!

    Možete primijeniti različite stilove i CSS-ove, koristeći našu knjižnicu efekata, za privlačan i individualiziran izgled vaše stranice.


    Komentari



    Sljedeći font:

    HVD Poster »

    FontHVD Poster