Excellentia in excelsis

Ocjena fontaExcellentia in excelsis: 3.88 8 5

Latinični fontovi

Rukopisni fontovi


Na ovoj stranici možete preuzetiExcellentia in excelsis verziju fontaBL 2000, koja pripada obiteljiExcellentia in excelsis (Regular ocrtavanje). Proizvođač fonta jeExcellentia-in-excelsis. PreuzmiteExcellentia in excelsis besplatno nahr.GetFonts.net. Ovaj font pripada sljedećim kategorijama:latinični fontovi,rukopisni fontovi. Veličina fonta - samo138 Kb

FontExcellentia in excelsis
pregleda::537 komentari
Podržite projekt!
Recite svojim prijateljima o nama:

Autorska prava Borys Liechti 2000
Obitelj Excellentia in excelsis
Ocrtavanje Regular
Uvlačenje Excellentia in excelsis
Puno ime Excellentia in excelsis
Verzija BL 2000
Naziv PostScripta excell
Proizvođač Excellentia-in-excelsis
Veličina 138 Kb
Zaštitni znak BL 2000

Pretpregled za:Excellentia in excelsis


Pretpregled fontaExcellentia in excelsis
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Boja teksta:
Pozadina:
Zamijeni boje

    FontExcellentia in excelsisza stranicu

    Možete spojiti fontExcellentia in excelsis sa svojom stranicom bez preuzimanja s našeg servera. Sve što trebate napraviti - je slijediti upute navedene dolje:

    1. Odaberite opciju koja najbolje odgovara slučaju instalacije i dodajte ovaj kod na vašu stranicu (zalijepite ga odmah iza početne oznake <head>):


        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=excellentia-in-excelsis" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=excellentia-in-excelsis);
      

    2. Aktivirajte font u svom CSS-u:

        font-family: 'Excellentia in excelsis', arial;
      

    Uzorak izvornog koda:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=excellentia-in-excelsis" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Excellentia in excelsis', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withExcellentia in excelsis!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withExcellentia in excelsis!

    Možete primijeniti različite stilove i CSS-ove, koristeći našu knjižnicu efekata, za privlačan i individualiziran izgled vaše stranice.


    Komentari



    Prošli font:

    « Embassy BT

    FontEmbassy BT

    Sljedeći font:

    Francisco Lucas Briosa Regular »

    FontFrancisco Lucas Briosa Regular