Country Button

Ocjena fontaCountry Button: 3.91 11 5

Dekorativni fontovi

Latinični fontovi


Na ovoj stranici možete preuzetiCountry Button verziju fontaMacromedia Fontographer 4.1 07/01/2000, koja pripada obiteljiCountry Button (Regular ocrtavanje). Proizvođač fonta jeCountry-Button. PreuzmiteCountry Button besplatno nahr.GetFonts.net. Ovaj font pripada sljedećim kategorijama:dekorativni fontovi,latinični fontovi. Veličina fonta - samo118 Kb

FontCountry Button
pregleda::557 komentari
Podržite projekt!
Recite svojim prijateljima o nama:

Autorska prava Melle DERIEPPE Claude --- http://www.multimania.com/clo
Obitelj Country Button
Ocrtavanje Regular
Uvlačenje Macromedia Fontographer 4.1 Country Button
Puno ime Country Button
Verzija Macromedia Fontographer 4.1 07/01/2000
Naziv PostScripta CountryButton
Proizvođač Country-Button
Veličina 118 Kb

Pretpregled za:Country Button


Pretpregled fontaCountry Button
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Boja teksta:
Pozadina:
Zamijeni boje

    FontCountry Buttonza stranicu

    Možete spojiti fontCountry Button sa svojom stranicom bez preuzimanja s našeg servera. Sve što trebate napraviti - je slijediti upute navedene dolje:

    1. Odaberite opciju koja najbolje odgovara slučaju instalacije i dodajte ovaj kod na vašu stranicu (zalijepite ga odmah iza početne oznake <head>):


        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=country-button" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=country-button);
      

    2. Aktivirajte font u svom CSS-u:

        font-family: 'Country Button', arial;
      

    Uzorak izvornog koda:

    <html>
      <head>
        <link href="https://hr.getfonts.net/allfont.css?fonts=country-button" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Country Button', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withCountry Button!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withCountry Button!

    Možete primijeniti različite stilove i CSS-ove, koristeći našu knjižnicu efekata, za privlačan i individualiziran izgled vaše stranice.


    Komentari



    Prošli font:

    « Coulures

    FontCoulures

    Sljedeći font:

    Crackling Plain »

    FontCrackling Plain